• Akcie školy

• Štúrovček  2019

V stredu 17. apríla 2019 sa uskutočnilo školské kolo v prednese poézie a prózy  Štúrovček – kategória mladší žiaci.  Prednesu sa zúčastnili všetci žiaci prvého stupňa základnej školy. Prednsey boli doplnené prezentáciami s recitovaným textom a obrázkami.

Výkony žiakov hodnotila štvorčlenná porota v zložení Mgr. M. Černická – predseda poroty, Mgr. D. Šebeňová, Mgr. S. Miklášová, Mgr. R. Imrišek.

Organizačne súťaž zabezpečila Mgr. D. Oswaldová.

Technicky súťaž zabezpečil Mgr. R. Imrišek.

Výsledky súťaže Štúrovček 2019 – kategória mladší žiaci:

1. miesto – Miriam Goralová (prípravný ročník)

2. miesto – Miroslav Korsch a Džesika Kramarovičová (1. Ročník)

3. miesto Christián Tauber (4. Ročník)

Za výborný výkon boli vyhodnotení štyria žiaci:

Matúš Buchal (príp.roč.), Radomír Zaťovič (1.roč.), Šimon Kopál (2.roč.), Sebastián Kubiš (3.roč.)

Diplomy a knižné ceny žiakom odovzdala predsedníčka poroty Mgr. M. Černická.

Ku gratulácii sa pripojili všetci členovia poroty.

Klikni na fotografiu pre otvorenie fotogalérie.

V piatok 12. apríla 2019 sa  konalo školské kolo v umeleckom prednese Štúrovček – kategória starších žiakov.

V umeleckom prednese súťažili žiaci celého druhého stupňa (5. až 9. ZŠ). Svoju recitáciu podporili vizuálne prezentáciami, ktoré obsahovali recitované texty aj výstižné obrázky.

Výkony žiakov hodnotila trojčlenná porota v zložení Mgr. M. Mrázová PhD. – predsedníčka poroty, Mgr. M. Donovalová a Mgr. Z. Durbáková.

Organizačne a technicky súťaž zabezpečila Mgr. D. Oswaldová.

S fotografovaním pomohli Mgr. A. Schmidtová a Mgr. Durbáková.

Výsledky súťaže Štúrovček 2019 – kategória starších žiakov:

1. miesto - Elizabeth Daubnerová (7.roč.)

2. miesto - Kristína Kopálová (9.roč.)

3. miesto – Sofia Lihocká (6. ZŠ)

Za výborný výkon boli vyhodnotení žiaci:

Matej Turčan (5. roč.), Kristína Halašová (6. roč.), Lívia Kotlárová (6. roč.), Laura Radičová (7. roč.), Peter Petrán (8.roč.), Jeronimo Tököly (8.roč.), Gabika Steinigerová (9. roč.)

Diplomy a knižné ceny víťazom a upomienkové predmety všetkým recitátorom odovzdala pani riaditeľka Vetráková.

Tešíme sa na ďalší ročník J!

Klikni na fotografiu, pre otvorenie fotogalérie.