Vo štvrtok sme strávili deň v Techmánii (interaktíne vedecké centrum pre deti), v piatok sme si vyskúšali v praxi ekologickú hru - Klimatické zmeny (pravidlá), ktorú vymysleli Češi a túto hru sme dostali aj do daru v podobe stolovej spoločenskej hry, ktorú si radi vyskúšame aj v škole. Cieľom hry bolo zachrániť planétu Zem, čo sa nám podarilo. Poobede sme mali voľný program, ktorý sme využili na prechádzku v centre mesta, večer sme sa rozlúčili hrami a diskotékou v telocvični. V sobotu ráno sme už s kuframi stáli na stanici a tešili sa domov, vo vlaku sme strávili asi 11 hodín. Celý týždeň bol plný nových zážitkov, priateľstiev, skúseností, prekvapení, aj radosti, prekonávania samých seba. Pobyt sme si užili a napriek náročnej a dlhej ceste sme vďační, že sme dostali možnosť toto všetko zažiť.
napísala Mirka Mrázová