• Výchovný poradca

• Kontakty detskej pomoci

• ​​​​Keď si klikol/a na túto podstránku, možno hľadáš pomoc, pretože ti niekto ubližuje...

Si tu správne a som rada, že si našiel/a silu riešiť svoju situáciu, nech je akákoľvek. Nikto ti nemôže ubližovať, ani rodič, či učiteľ, kamarát alebo spolužiak, nikto! A toto je prvý krok k riešeniu problému. Myslím si, že každý problém má riešenie a nie si v tom sám/a. Ak chceš, môžeš ma nájsť v škole a porozprávať sa so mnou alebo s našou psychologičkou alebo zavolať/napísať na tieto Linky. Všetky rozhovory sú anonymné (nik nevie, kto si a aké je tvoje meno), bezplatné (je to zadarmo, môžeš volať ako dlho chceš) a funguje to nonstop (môžeš zavolať kedykoľvek). Držím Ti palce, zvládneš to!

výchovná poradkyňa Mirka

Toto je video, ktoré hovorí o násilí a o tom, že je na nás, či si budeme ubližovať alebo sa vo svete vždy nájde niekto, kto ti pomôže. Natočili sme ho s ôsmakmi na medzinárodnú súťaž This human world 2023 a veríme, že ťa poteší, pretože my veríme, že sa nájde.