• Školský internát a Školský klub detí

• Školský klub Kremienok

• Milí rodičia,

cieľom školského klubu detí (ďalej ŠKD) je podľa školského zákona zabezpečiť pre deti, ktoré si plnia povinnú školskú dochádzku, nenáročnú záujmovú činnosť, zameranú na prípravu na vyučovanie a na uspokojovanie a rozvíjanie záujmov detí v čase mimo vyučoavnia. Školský klub detí je situovaný do priestoru medzi výchovno - vzdelávaciu činnosť v škole a pobyt doma.  Tak ako po iné roky, aj v tomto školskom roku zabezpečuje naša škola rannú a poobednú starostlivosť o Vaše deti. Momentálne je školský klub detí Kremienok rozdelený na 2 skupiny - staršie a mladšie deti. V školskom klube pracujú dvaja kvalifikovaní pedagógovia, ktorí zabezpečujú realizáciu výchovy, vzdelávania a aktívneho oddychu Vášho dieťaťa. Tak ako v procese vzdelávania v škole, aj v prostredí ŠKD sa realizuje proces utvárania osobnosti dieťaťa prostredníctvom výchovných aktivít a momentov.

V spolupráci s triednymi učiteľmi zabezpečujeme prípravu na vyučovanie, v oddychovej časti činnosti pnúkame deťom možnosť relaxácie a oddychu.

Každú stredu realizujeme turistické vychádzky do okolia nášho mesta zamerané na poznávanie prírody, čím zvyšujeme environmentálne povedomie detí.

Deti navštevujúce náboženskú výchovu majú možnosť pravildelne navštevovať sv. omše.

Vychovávatelia tiež zabezpečujú doprovod detí zo školy a doprovod detí na autobus domov.