• Zážitkové učenie október

• Krásny jesenný deň využili žiaci našej školy na poznávanie. Prvý stupeň navštívil banské múzeum v prírode Štôlňu Andrej a druhý stupeň sa vybral skúmať protipovodňové kaskády vo Zvolenskej doline.

• Októbrový výber z nášho internátu

• Čas na všetko čo pekné je, to všetko sme prežili v tomto krásnom jesennom mesiaci. Z toho všetkého čo bolo vyberáme a posielame aj Vám. Každá z týchto chvíľ má svoje čaro.

• Janko Polienko

• V stredu 19. októbra 2022 navštívili žiaci prvého stupňa našej základnej školy v sprevode paní učitelek Šebeňovej, Daubnerovej, Paučovej, Miklášovej, Moorovej a Černickej Knižnicu Jána Kollára v Kremnici. V súlade s plánom čitateľskej gramotnosti absolvovali rôzne aktivity ku knižke Márie Ďuríčkovej Janko Polienko. Potom si ešte prezreli knižničný fond.

• Salamander očami detí 2022

• Žiačka 4. ročníka našej základnej školy Vivien Tóthová získala pekné 2. miesto v súťaži Pohronského osvetového strediska v Žiari nad Hronom a mesta Banská Štiavnica 'Salamander očami detí'. Srdečne blahoželáme.