Prihlásenie

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Miroslava Mošková VET Rozvrh
Riaditeľka
mirka.vetrakova@gmail.com
 
 
Mgr. Bibiana Koštová KOS Rozvrh
Zástupkyňa
bibianakostova@gmail.com
 
 
Mgr. Katarína Balážová BAL Triedna učiteľka: 2.ŠMŠ
balazova.katarina0@gmail.com
Foto PaedDr. Rudolf Bartošík BAR Vychovávateľ
Vedie krúžok: Cyklistický krúžok
 
 
PaedDr. Robert Colotka col Rozvrh
Učiteľ
zsisp@mail.t-com.sk
 
 
Mgr. Martina Černická CER Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A ZŠ
Triedna učiteľka: Pr.A ZŠ
cenovamaja@centrum.sk
 
 
Mgr. Miriam Daubnerová DAU Rozvrh
Učiteľka
jexe@centrum.sk
 
 
Mgr. Mária Donovalová DON Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.ZŠ
Triedna učiteľka: 9.ZŠ
mdonovalka@azet.sk
Foto Mgr. Zuzana Durbáková DUR Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.ZŠ
Vedie krúžok: Krúžok anglického jazyka
zdurbakova@gmail.com
 
 
Mgr. Oľga Golecká Vychovávateľka
Vedie krúžok: Zdravotnícky krúžok
zsisp@mail.t-com.sk
 
 
Mgr. Viktor Haško HAS Vychovávateľ
Vedie krúžok: Krúžok Slackline
zsisp@mail.t-com.sk
 
 
Mgr. Viktória Hromádková HRO špeciálna pedagogička CŠPP
vikahrom@gmail.com
 
 
Mgr. Róbert Imrišek IMI Rozvrh
Asistent učiteľa
Vedie krúžok: Počítačový krúžok
roboimrisek@gmail.com
 
 
Mgr. Petra Ivanová IVA Učiteľka
zsisp@mail-t-com.sk
 
 
Bc. Mariana Jokelová JOK Asistentka učiteľa
mjokelova@centrum.sk
 
 
Mgr. Peter Kormaňák KOR Rozvrh
Triedny učiteľ: 7.B ZŠ
kormanakpeter@yahoo.co.uk
 
 
Mgr. Daniela Magulová MAG Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.ŠZŠ-C
Triedna učiteľka: 3.ŠZŠ-B
daniela.magulova1@gmail.com
 
 
Mgr. Stanislava Miklášová MKL Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B ZŠ
Triedna učiteľka: Pr.B ZŠ
salkim@centrum.sk
 
 
PaedDr. Drahomíra Miklošovičová MID Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.ŠZŠ-C
Triedna učiteľka: 3.ŠZŠ-C
Vedie krúžok: Relaxačný Snoezelen 1
drami2605@gmail.com
 
 
Mgr. Elena Minichová Učiteľka
Vedie krúžok: Krúžok šikovných rúk
 
 
Lucia Novodomcová Asistentka učiteľa
l.novodomcova@gmail.com
 
 
Mgr. Danica Oswaldová OSW Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.ZŠ
doswaldova@gmail.com
 
 
Mgr. Jaroslava Páričková PAR Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.ŠZŠ-A
Triedna učiteľka: 2.ŠZŠ-A
Triedna učiteľka: 3.ŠZŠ-A
parickova.j@gmail.com
 
 
Dominika Popová Učiteľka
Vedie krúžok: Výtvarno-kreatívny
zsisp@mail.t-com.sk
 
 
Mgr. Vladimír Prídavok PRK Rozvrh
Učiteľ
pridavok.v@gmail.com
 
 
Mgr.Art. Romana Ridzoňová RID Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.ŠZŠ-A
Triedna učiteľka: 7.ŠZŠ-A
Triedna učiteľka: 8.ŠZŠ-A
Vedie krúžok: Dramatický krúžok
romanaridz@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Sekajová SEK Vychovávateľka
Vedie krúžok: Krúžok varenia
zsisp@mail.t-com.sk
 
 
Zuzana Sekajová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Alžbeta Schmidtová SCA Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A ZŠ
Alzbeta4@post.sk
 
 
PaedDr. Jozef Schwarz schw Rozvrh
Triedny učiteľ: 6.ZŠ
schwarz@szm.sk
 
 
Mgr. Denisa Šebeňová SEB Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.ZŠ
Triedna učiteľka: 3.ZŠ
denisasebenova@gmail.com
 
 
Darina Škantárová SKA Triedna učiteľka: 1.ŠMŠ
zsisp@mail-t-com.sk
 
 
Bc. Stanislav Windisch WIN Vychovávateľ
Vedie krúžok: Športový krúžok
s.windo@centrum.sk
 
 
Mgr. Andrea Zubková ZUB Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.PŠ
Triedna učiteľka: 2.PŠi
Triedna učiteľka: 3.PŠi
zsisp@mail.t-com.sk

© aScAgenda 2018.0.1081 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 17.01.2018

Voľné miesta na našej škole